Plany zajęć Strona główna / Plany zajęć / Wykłady

Wykłady   - I semestr

17 października 2019r.

-Inauguracja roku akademickiego 2019/2020

-Mariusz Kozłowski-„Współczesny senior w cyfrowym świecie”

Ø  Występ Chóru „Astra”- Uniwersytet Trzeciego Wieku w Białymstoku

07 listopada 2019r.

godz. 17:00

-prof. dr hab. Andrzej Kisielewski- Międzywydziałowy Instytut Kulturoznawstwa i Sztuki UwB  -„Buen Camino! Opowieść o św. Jakubie, pielgrzymkach do Composteli i sztuce”

Ø  Występ Chóru im. Stanisława Moniuszki działającego przy Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku pod dyrekcją Marty Szałkiewicz

21 listopada 2019r.

godz. 17:00

-prof. Adam Czesław Dobroński- „Sowieci w Białymstoku 1939-1941”

Ø  Występ Samorządowego Ogniska Baletowego  w Białymstoku pod dyrekcją Grażyny  Pietrzak

05 grudnia 2019r.

godz. 17:00

-prof. dr hab. Lucyna Aleksandrowicz-Pędich SWPS Uniwersytet Humanistyczno-Społeczny w Warszawie- „Różnice kulturowe w edukacji”

Ø  Koncert chóru „Cantylena” pod dyrekcją K. Klepackiego i

J. Sasinowskiej

12 grudnia 2019r.

godz. 17:00

-prof. dr hab. Agnieszka Zofia Wilczewska-Instytut Chemii UwB -„Fakty i mity o kawie, mleku i cholesterolu”

Ø  Koncert Chóru Młodzieżowego Domu Kultury pod kierunkiem Barbary Kornackiej

16 stycznia 2019r.

godz. 17:00

-ks. dr Ireneusz Korziński -„ Święci żyją wśród  nas. Kult relikwii błogosławionego  ks. Michała Sopoćki.”

Ø  Żeński kameralny „Chór Belcanto” pod batutą Marty Bogdanowicz -„Koncert Świąteczno-Noworoczny”

30 stycznia 2019r.

godz. 17:00

-prof. dr hab. inż. Józefa Wiater-Politechnika w Białymstoku Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska -„Przyczyny i skutki smogu”