Komunikaty Strona główna / Komunikaty / UTW

UWAGA

Z przyczyn organizacyjnych w czwartek (01.10.2020 r.) biuro UTW będzie czynne w godz. 10:30- 13:00. Za zmianę serdecznie przepraszamy.

Komunikat
Książnica Podlaska , ul. Skłodowskiej 14A zaprasza na zajęcia fakultatywne 19 października 2020 r. godz. 16:00 (sala na VI piętrze)- "Bitwa Białostocka 1920 r."- Izabela Szymańska.
W zajęciach może uczestniczyć max. 30 osób. Obowiązują maseczki.
W związku z pandemią organizator zastrzega możliwość zmian.

Helena  ŁUKASZEWICZ /tel.510 319 536/ zaprasza  na  naukę  języka

angielskiego wszystkie  grupy   od  5 października  2020 roku  zgodnie
z  poprzednim  rozkładem.
Uwaga:  ZMIANA  SALI.
Zajęcia  będą  odbywały  się  w budynku E  nad  restauracją  "Ciepła 40"
w sali  102 /wejście  od  restauracji  w lewo/.

Komunikat

Informujemy, że od 9 października zostaje wznowiona gimnastyka rekreacyjna  w klubie Jubilat, ul. Głowackiego 14.

Danuta Łopatecka-604 539 906.

KOMUNIKAT

Zarząd UTW zaprasza wszystkich kierowników sekcji na ognisko inaugurujące rozpoczęcie roku akademickiego, które odbędzie się w dniu 1 października 2020 r. o godz. 14:00 na plaży Dojlidy. Zapewniamy kiełbaski oraz zimne napoje.

Wszystkich chcących wziąć proszę o potwierdzenie obecności do 30.września 2020 w biurze lub u Marii Waśkiewicz tel. 695 328 613.

KOMUNIKAT

W związku z brakiem możliwości zorganizowania corocznej, uroczystej inauguracji roku akademickiego 2020/2021 zapraszamy chętnych na zabawę inaugurującą nowy rok akademicki, która odbędzie się 21 października 2020 r. w Restauracji Venessa, ul. Mickiewicza 44,  w godz. 16:00-22:00.
Bilety w cenie 75 zł. do nabycia w biurze UTW w poniedziałki w godz. 9:00-13:00 i czwartki w godz. 12:00-15:00.

Zarząd UTW

Uwaga, przypominamy o zaległych opłatach.

Proszę o uzupełnienie zaległych opłat do końca października 2020r.

Biuro UTW

DKF Seniora: 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

Białostocki Ośrodek Kultury – DKF „GAG” wraz z Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Białymstoku zapraszają na kolejny pokaz w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego Seniora, podczas którego starsze grono miłośników kina ogląda film, a potem o nim dyskutuje! Tym razem zaprezentujemy poruszający dramat “25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” – prawdziwą historię niewinnego człowieka, któremu system zabrał młodość i wolność!
30 września 2020, godz. 10:00
Kino Forum, ul. Legionowa 5

Bilety: 14 zł / normalny, 12 zł / ulgowy (posiadacze karty seniora), 10 zł / klubowy (posiadacze karty członkowskiej DKF) – w kasie kina Forum i na stronie bilety.bok.bialystok.pl

Maria Waskiewicz tel.695328613

KOMUNIKAT

Poradnia Rehabilitacji przy ul. Bema 2 (III piętro) Samodzielnego Szpitala Miejskiego im. PCK w Białymstoku zaprasza studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku - mieszkańców Białegostoku na bezpłatną rehabilitację finansowaną ze środków Miasta Białystok.

Zapisy w Poradni w godz. 8-13.

Drodzy Czytelnicy gazetki „Wiecznie Młodzi".

Na pewno było Wam smutno, że nasza gazetka przez jakiś czas nie ukazywała się! Ale już
ruszamy! I serdecznie zapraszamy do współpracy. Czekamy na Wasze teksty do druku, na wszelkie
interesujące Was tematy. Nadal potrzebne nam jest wsparcie osób z dobrą znajomością obsługi
komputera.
Jesteśmy też otwarci na pomysły i propozycje, dotyczące samej formuły Gazetki. Ona jest dla Was!
Redagujmy ją wspólnie!
Sekcja Redakcyjna spotyka się w środy o 10.00 w biurze UTW.
Kontakt: Bożenna Krzesak-Mucha, - kierownik sekcji
e-mail: bozena.km@wp.pl    tel. 602397389

Informujemy, że Prezes UTW przyjmuje interesantów w:
poniedziałki w godz. 10:00-13:00
czwartki w godz. 10:30-12:00

Biuro UTW

K O M U N I K A T

Zarząd UTW informuje, że zgodnie z § 16 pkt. 1 b Statutu wykluczymy z członkostwa słuchaczy zalegających z płatnością składek przez okres dwóch semestrów.
Prosimy o bieżące regulowanie składek członkowskich.
Przypominamy również, że słuchacze korzystający z jakiejkolwiek formy zajęć organizowanych przez UTW muszą mieć opłaconą składkę  członkowską.
  Terminy platności składek członkowskich:
 -   I semestr - w terminie do 15 listopada
-   II semestr - w terminie do 15 marca

KOMUNIKAT

Uprzejmie prosimy wszystkich słuchaczy o wpłatę składki członkowskiej przelewem na konto UTW, ul. Zamenhofa 15, 15-435 Białystok, nr. konta: 91 1020 1332 0000 1902 0289 5506 w PKO BP S.A. Oddział w Białymstoku.

Wpłaty gotówkowe   od dnia 1 października 2018 r.  będą przyjmowane  w poniedziałki w godz. 09:00 – 13:00.
Serdecznie dziękujemy.

Zarząd UTW

Zaproszenie do pracy w redakcji

Sekcja redakcyjna UTW serdecznie zaprasza do wspólnej pracy. Potrzebne są osoby nie tylko  uzdolnione literacko, ale także słuchacze ze znajomością obsługi komputera, z plastycznymi  umiejętnościami, a nawet takie, które zwyczajnie pomogą przy składaniu numeru. Gorąco  zachęcamy i czekamy na zgłoszenia.

Biuro UTW.

KOMUNIKAT

W Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich działa linia telefoniczna dla obywateli,którzy chcą uzyskać informacje  lub złozyć skargę.

Pracownicy Infolinii udzielają informacji o przysługujących obywatelom prawach oraz wskazują możliwe sposoby postępowania.
BEZPŁATNA INFOLINIA  800 676 676  połączenie jest bezpłatne  z telefonów stacjonarnych   i telefonów komórkowych należących Orange,Play,Plus,T-mobile

ZMIANY DANYCH CZŁONKÓW

Prosimy wszystkich, których dane zmieniły się o zgłaszanie tego do biura UTW. Często nie możemy skontaktować się, bo nr telefonu jest nieaktualny.
Biuro UTW jest czynne w poniedziałki 9.00 – 13.00 i we
czwartki 12.00 – 15.00