Realizowane projekty Strona główna / Realizowane projekty / Krajowe / Finanse współczesnego seniora

Zapraszamy wszystkich seniorów na wykład z bankowości  internetowej z projektu „Finanse Współczesnego Seniora: warsztaty i wykłady z współczesnej bankowości i bezpieczeństwa finansowego” ,który odbędzie sie w dniu 3 sierpnia o godzinie 11:00 w Centrum Aktywności Społecznej.
Maria Szulga

FINANSE WSPÓŁCZESNEGO SENIORA

Od 14 maja do końca października w Białymstoku, jak i na terenie całego województwa odbywać się będą spotkania z ekonomią dla wszystkich w osób w wieku 55+

Uniwersytet Trzeciego Wieku, przy współpracy z Fundacją Narodowego Banku Polskiego realizuje projekt  „Finanse Współczesnego Seniora: warsztaty ze współczesnej bankowości i bezpieczeństwa finansowego”, który przybliżyć ma podlaskim seniorom zasady współczesnej bankowości.

W ramach zajęć poruszona zostanie tematyka obrotu bezgotówkowego, działanie i możliwości jakie daje konto internetowe,  karty płatnicze, a także zasad bezpieczeństwa  przy ich korzystaniu. Dodatkowo podczas zajęć będzie można nauczyć się mastępujących zagadnień:1) Obsługa komputerów (podstawa), 2) Obsługa Internetu; 3) Smartfony i urządzenia mobilne, 4) Pisanie i grafika na komputerze, 5) Media społecznościowe: Facebook, SKYPE.

Nie trzeba mieć własnego sprzętu ! (chociaż, jeśli ktoś chce może go przynieść) J

Zajęcia są prowadzone przez instruktora Mariusza Kożłowskiego.Koordynatorem Projektu jest Maria Szulga

Dzięki dofinansowaniu przez Fundacje Narodowego Banku Polskiego wszyscy nasi seniorzy oraz  inni chętni z województwa podlaskiego  mogą nauczyć się bezpiecznego korzystania  z bankowości internetowej  korzystając z komputera lub smartfona.Takie pojęcia jak  płacenie kartą ,komórką ,blik ,bankowośc mobilna,płacenie za parking komórka i wiele innych przydatnych umiejętności nie będą już nam obce.Uczymy się  bezpiecznego posługiwania się różnymi aplikacjami,czyli bank mamy przy sobie.Są to fantastyczne zajęcia otwierające nasze umysły na nowe sposoby zarządzania finansami..

Pierwsze zajęcia juz za nami .Prowadzący  instruktor Mariusz Kozłowski przyjażnie i dostępnie wyjaśnia,pokazuje i tłumaczy zawiłości bankowosci elektronicznejj .I wszystko staje się proste.Zajęcia odbywaja się na ul.Branickiego 15..

8 i 15 czerwca odbęda się wykłady na temat bankowości elektronicznej w Centrum Aktywności Społecznej w godzinach 11:00- 12:30.Zapraszamy na nie wszystkich chętnych seniorów.

zdjęcia Maria Szulga i Krystyna Kowalewska

Wykłady z bankowości elektronicznej  Foto-reportaż  z 8 i 15 czerwca. wykładowca  Mariusz KozłowskiZdjęcia Maria Szulga

Wykład  w dniu 15 czerwca w ramach projektu"Finanse współczesnego seniora"finansowane przez Narodowy Bank Polski   w Centrum Aktywności Społecznej .

Wykłady na temat bankowości elektronicznej cieszą się niesłabnącym powodzeniem.Wykładowca Mariusz Kozłowski  pokazuje nam jak bezpiecznie korzystać z bankowych aplikacji,  internetowych i jakie zagrożenia czyhają w internecie.